Ventilátor 100mm VENTS 100 QUIETLINE-k do potrubí, včetně držáku, tichý, úsporný 1010104 eleman
Ventilátor VENTS 100 QUIETLINE-k - do potrubí, tichý, úsporný, včetně držáku na povrch, kuličk. ložiska, montáž do potrubí, 25dB, 7,5W, IPX4, bílý, 100m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 4824032182512 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| Délka (mm): | 137.5 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 100 |
| Tepelná ochrana: | Ano |
| Typ připojení: | svorky |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
