Ventilátor 125mm VENTS 125 LD základní model 1009250 eleman
Ventilátor VENTS 125 LD - montáž do potrubí, IP34, bílý, 167m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 120, 125mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 4823016232946 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 177 mm |
| Hloubka (mm): | 135 mm |
| Výška (mm): | 177 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 34 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2400 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 167 |
| Sestavení: | Standard |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
