Ventilátor 125mm VENTS 125 MAO1 okenní 1009266 eleman
Ventilátor VENTS 125 MAO1 - okenní, 35dB, IP24, bílý, 185m3/h
Domovní axiální ventilátor VENTS 125 MAO1 okenní je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a podobně. Montuje se do okna, přes sklo (tloušťky 4 - 17 mm). Základní model je vybaven motorem s kluzným uložením rotoru. V případě montáže do stropu nebo při využívání ventilátoru k dlouhodobému chodu se doporučuje použití ventilátoru vybaveného kuličkovými ložisky. Součástí ventilátoru je žaluzie, která se automaticky otevře 20 sekund po zapnutí ventilátoru a zavře po jeho vypnutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 120, 125mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 4823016239334 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP24 |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2400 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 185 |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
