Ventilátor 125mm VENTS 125 QUIET snížená hlučnost, zpětná klapka 1009722 eleman
Ventilátor VENTS 125 QUIET - snížená hlučnost, zpětná klapka, nástěná montáž, 32dB, IP45, bílý, 185m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 120, 125mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 4824032076897 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 182 mm |
| Hloubka (mm): | 118 mm |
| Výška (mm): | 182 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP45 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 32 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 3089 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 185 |
| Sestavení: | Se zpětnou klapkou |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
