Ventilátor 125mm VENTS 125 QUIETLINE-k do potrubí, včetně držáku, tichý, úsporný 1010110 eleman
Ventilátor VENTS 125 QUIETLINE-k - do potrubí, tichý, úsporný, včetně držáku na povrch, kuličk. ložiska, montáž do potrubí, 32dB, 13W, IPX4, bílý, 197m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 120, 125mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4824032189528 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| Délka (mm): | 161.5 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 197 |
| Tepelná ochrana: | Ano |
| Typ připojení: | svorky |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
