Ventilátor 125mm VENTS 125 SV s tahovým spínačem 1009204 eleman
Ventilátor VENTS 125 SV - základní model s kluznými ložisky a tahovým vypínačem.
Domovní axiální ventilátor Vents S je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a podobně. Vzhledem ke svým technickým parametrům se doporučuje ventilátory používat v kombinaci s kratšími vzduchotechnickými potrubími s nižší tlakovou ztrátou, popřípadě k odsávání přímo přes stěnu.
PARAMETRY PRODUKTU
- Napájení [V/Hz]: 230 / 50
- Příkon [W]: 16
- Jmenovitý proud [A]: 0.1
- Průtok vzduchu [m3/hod]: 180
- Otáčky za 1 minutu: 2400
- Statický tlak [Pa]: 55
- Akustický hluk [dB/3m]: 35
- Teplota vzduchu max. [°C]: 40
- Krytí [IP kód]: IP34
- Průměr [mm]: 125
- Kuličková ložiska: Ne
- Automatická žaluzie: Ne
- Časový spínač (timer): Ne
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 120, 125mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4823016208712 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 176 mm |
| Hloubka (mm): | 114 mm |
| Výška (mm): | 176 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 35 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2400 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 180 |
| Sestavení: | Standart |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
