Ventilátor 150mm VENTS 150 MAO1 okenní 1009268 eleman
Ventilátor VENTS 150 MAO1 - okenní, 39dB, IP24, bílý, 295m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 150mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.53 kg |
| EAN: | 4823016243133 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP24 |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2400 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 295 |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
