Ventilátor 150mm VENTS 150 VKO1T do potrubí, časovač 1009323 eleman
Ventilátor VENTS 150 VKO1T - časovač, montáž do potrubí, IPX4, bílý, 305m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 150mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 4823016238153 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| Délka (mm): | 128 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 305 |
| Tepelná ochrana: | Ano |
| Typ připojení: | svorky |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
