Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2G11 - 4PIN čtyřpinové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4014501028582 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Příkon (W): | 55W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
