Žárovka LED GU10/ 5W teplá bílá reflektorová úhel 100° svítivost 345 lumen McLED
LED žárovka s paticí GU10 s výkonem 5 W v teplé barvě světla s vyzařovacím úhlem 100°
- LED žárovka PAR16 spot 5W (ekvivalent 35W)
- patice GU10
- napájení 230V
- barva světla : teplá bílá 2700Kelvin
- světelný tok 345 lumen
- vyzařovací úhel 100°
- Ra>80
- úspora oproti halogenu 90%
- životnost až 20.000h
- 100.000 spínacích cyklů
- energetivká třída : A+
- rozměry průměr 50mm x výška 51 mm
- nestmívatelná
- kód výrobce : ML-312.095.99.0
- krytí : IP20
- tvar žárovky : reflektor
- provedení sklo : opálové
- výrobce : McLED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607113717 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 345 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 100 ° |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
