ABOX /Nau,svorkovnice 16mm2-5pól, 84001601 Spelsberg
Abox 160 KLS-16
5-pólů - 16 mm²
5-pólů - 16 mm²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPELSBERG |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902110261 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 155 mm |
| Hloubka (mm): | 15,5 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | 85 - 85 °C |
| ? Způsob montáže: | Ostatní |
| Je zapotřebí uzavírací deska: | Ne |
| Jmenovité napětí (V): | 690 V |
| Jmenovitý proud In: | 101 A |
| Materiál izolačního tělesa: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet míst upnutí pro každý pól: | 4 |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 4 - 25 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 4 - 25 mm2 |
| Technický popis zboží: | - |
| Transparentní: | Ne |
| Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL 94: | V2 |
| Typ el. připojení: | Závitová přípojka |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
