Rozbočovací krabice podle DIN VDE 0606, Ui=690 V,
odolná proti povětrnostním podmínkám, nárazu, bez
halogenů, s M20 měkkými samotěsnicími
membránami, rozsah těsnění 2-16 mm
Abox-i 025-2,5
5-pólová šroubová svorkovnice 2,5 mm²
(4 x 1,5² / 4 x 2,5²)
odolná proti povětrnostním podmínkám, nárazu, bez
halogenů, s M20 měkkými samotěsnicími
membránami, rozsah těsnění 2-16 mm
Abox-i 025-2,5
5-pólová šroubová svorkovnice 2,5 mm²
(4 x 1,5² / 4 x 2,5²)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPELSBERG |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902152322 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Hloubka (mm): | 52 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP65 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 80 mm |
| Druh průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 690 V |
| Max. průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Šroubový terminál |
| Plombovatelné: | Ano |
| Počet vstupů: | 6 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení: | Propojovací skříňka |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Technický popis zboží: | spojovací krabice |
| Teplota použití: | -35 - 80 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Typ krytu: | Ostatní |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ano |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
