Autožárovka ORIGINAL LINE 12 V - oranžová pro směrová, brzdová, mlhová a zpětná světla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | P21W autožárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4050300524849 |
| Napětí (V): | 12V |
| Příkon (W): | 21W |
| Typ zdroje(žárovky): | P21W |
| Závit-patice (objímka): | BA15s |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
