Dvojitá membránová vývodka IP 66 s dvojitou membránou,
termoplastický elastomer, šedý nebo černý
DMS M25/sw
rozsah těsnění 9-16,0mm
termoplastický elastomer, šedý nebo černý
DMS M25/sw
rozsah těsnění 9-16,0mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vývodky, průchodky, šroubení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902932610 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ostatní |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Barva RAL: | 9005 |
| Jmenovitý průměr: | 25 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Pro tloušťku stěny: | 1,5 - 4 mm |
| Provedení: | Zavřené |
| Rozsah těsnění: | 9 - 16 mm |
| Technický popis zboží: | - |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
