KVR M50-MGM
M50 x 1.5
13.0 mm
21 - 34.5 mm
Kabelové šroubení s odlehčením v tahu, šedý polyamid, s kontramaticí
M50 x 1.5
13.0 mm
21 - 34.5 mm
Kabelové šroubení s odlehčením v tahu, šedý polyamid, s kontramaticí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelové šroubení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902858040 |
| Barva: | Šedá |
| Krytí (IP): | IP68 |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -25 °C |
| Barva RAL: | 7035 |
| Dělitelná vývodka: | Ne |
| Délka závitu: | 13 mm |
| Druh těsnění: | Těsnicí kroužek |
| Druh závitu: | Metrický |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG: | 50 |
| Kvalita materiálu: | Polyamid |
| Materiál těsnění: | Ostatní |
| Množství v balení: | 1 |
| Model: | Rovné |
| Odlehčení tahu: | Ano |
| Odolné proti nárazům: | Ano |
| Ochrana proti ohybu: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro pancéřovaný kabel: | Ne |
| Pro průměr kabelu: | 21 - 34,5 mm |
| Pro tloušťku stěny: | 5 mm |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení: | Rovné |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Rozměr šestihranu (od rohu k rohu): | 60 mm |
| S pojistnou maticí: | Ano |
| Stíněné: | Ne |
| Stoupání závitu: | 1.5 mm |
| Šroubení pro ploché kabely: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 100 °C |
| Velikost klíče: | 55 |
| Vícenásobná těsnicí vložka: | Ne |
| Vyztuženo skleněnými vlákny: | Ano |
| Verze EMC: | Ne |
| Pro plyn z ex-zóny: | Bez |
| Pro prach z Ex-zóny: | Bez |
| S odlehčením tahu: | Ano |
| Verze odolná proti výbuchu: | Ne |
| Druh spojení šroubení s krytem: | Šroubování |
| Jmenovitá velikost metrického závitu / PG: | 50 |
| Jmenovitý průměr závitu inch NPT/závit plynové trubky: | Ostatní |
| Odolný proti nárazům: | Ano |
| Šířka klíče: | 55 mm |
| Tlakovyrovnávací: | Ne |
| Typ odlehčení tahu dle EN 62444: | Typ A |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 27 mm |
| Zacvaknutí do otvoru: | Ne |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
