Prázdná skříň, Ui=690 V, s vývodkami, krytkami a izolačními zátkami,
Krabice a víko: polystyrol, šedý, jako RAL 7035
AKL 3-g s šedým víkem
výška 132mm
Krabice a víko: polystyrol, šedý, jako RAL 7035
AKL 3-g s šedým víkem
výška 132mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodotěsné-uzavřené-plastové krabice a skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902071210 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Hloubka (mm): | 132 mm |
| Výška (mm): | 450 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Bez ošetření |
| Pevnost v rázu: | IK07 |
| Krytí (IP): | IP65 |
| S montážní deskou: | Ne |
| Barva RAL: | 7035 |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Mezimontáž: | Ne |
| Množství v balení: | 1 |
| Montážní deska s nastavením hloubky: | Ne |
| Možnost propojení: | Ne |
| Nástěnná montáž: | Ano |
| Počet zámků: | 0 |
| Podlahový nástěnný model: | Ne |
| Provedení EMC: | Ne |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Předražení: | Ne |
| Rohový model: | Ne |
| S dveřmi: | Ne |
| S dveřmi na zadní straně: | Ne |
| S prosklenými dveřmi: | Ne |
| S větracími dveřmi: | Ne |
| S víkem: | Ano |
| Šikmá střecha: | Ne |
| Technický popis zboží: | Prázdná skříň |
| Upevnění pólů: | Ano |
| Vestavná montáž: | Ne |
| Vhodné pro metrickou montáž: | Ano |
| Vhodné pro venkovní instalaci: | Ne |
| Volně stojící: | Ne |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
