Krabice na omítku Abox Pro 350-35² se svorkovnicí 1x5x35mm2 IP66 252x252x120mm šedá Spelsberg 43542001
Technické parametry:
Barva: šedá
Jmenovité napětí: 690 V AC/DC
Materiál: polykarbonát
Celkový počet vývodů: 16
Rozsah těsnění: 17 - 28 mm
Svorkovnice: 5-pólová - 35 mm2
Pracovní teplota: -35 až +60 °C ( krátkodobě +80°C )
Rozměry: 252 x 252 x 120 mm
Mechanická odolnost: IK09
Hmotnost: 1,465 kg
Stupeň krytí: IP66
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.465 kg |
| EAN: | 4013902663095 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 252 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP66/IP67/IP69 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 252 mm |
| Druh průchodky skříně: | Předražení |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 690 V |
| Max. průřez vodiče: | 35 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Osazení: | Šroubový terminál |
| Plombovatelné: | Ano |
| Počet vstupů: | 16 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení: | Propojovací skříňka |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -35 - 80 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Typ krytu: | Ostatní |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ne |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
