Krabice na omítku Abox Pro XT SL-4² se svorkovnicí WAGO 5x3x4mm2 IP68 127x127x75mm šedá Spelsberg 40546001
Technické parametry:
Barva: šedá
Zalévací hmota: ano GHB Pro 3, součástí balení
Jmenovité napětí: 450 V AC/DC
Materiál: polykarbonát
Celkový počet vývodů: 8
Rozsah těsnění: 13 - 21 mm
Svorkovnice: 5x Wago 221-413 ( 3 x 0,2 až 4 mm2 )
Pracovní teplota: -35 až +60 °C ( krátkodobě +80°C )
Rozměry: 127 x 127 x 75 mm
Mechanická odolnost: IK09
Hmotnost: 1,223 kg
Stupeň krytí: IP68
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.223 kg |
| EAN: | 4013902664436 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 127 mm |
| Hloubka (mm): | 75 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP68 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 127 mm |
| Druh průchodky skříně: | Předražení |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 450 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ano |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Osazení: | Násuvná svorka |
| Plombovatelné: | Ano |
| Počet vstupů: | 8 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení: | Propojovací skříňka |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -35 - 80 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Typ krytu: | Ostatní |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ano |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
