Krabice rozbočovací Abox SLK-2,5² se svorkovnicí WAGO 5x3x2,5mm2 IP66 87x87x52mm šedá Spelsberg 80247001
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.113 kg |
| EAN: | 4013902661893 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 87 mm |
| Hloubka (mm): | 52 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP66 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 87 mm |
| Druh průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 450 V |
| Max. průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Osazení: | Násuvná svorka |
| Plombovatelné: | Ano |
| Počet vstupů: | 9 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení: | Propojovací skříňka |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 55 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Typ krytu: | Ostatní |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ne |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
