Krabice rozbočovací Abox SLK-2,6² se svorkovnicí WAGO 5x3x6mm2 IP66 152x152x80mm šedá Spelsberg 80647001
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.331 kg |
| EAN: | 4013902660759 |
| Barva: | Šedá |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 152 mm |
| Šířka (mm): | 152 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Délka: | 152 mm |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Počet vstupů: | 12 |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -25 °C |
| Barva RAL: | 7035 |
| Délka (mm): | 152 mm |
| Druh průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 450 V |
| Max. průřez vodiče: | 5 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Model: | Spojovací krabice |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Osazení: | Násuvná svorka |
| Plombovatelné: | Ano |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení: | Propojovací skříňka |
| Provedení krytu: | Ostatní |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 55 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Typ krytu: | Ostatní |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ne |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Stupeň krytí (NEMA): | Ostatní |
| Integrita obvodu: | Bez |
| Jmenovité izolační napětí Ui: | 450 V |
| Odchozí rozvody s konektory pro instalaci do budov: | Ne |
| Odlévatelné: | Ne |
| Odolný proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Počet dodávaných kabelových průchodek: | 0 |
| Počet upínacích pozic na jeden sloup: | 3 |
| Pro plyn z ex-zóny: | Bez |
| Pro prach z Ex-zóny: | Bez |
| Připojitelné: | Ne |
| S odlehčením tahu: | Ne |
| S předběžným prověřením: | Ne |
| Typ průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Umístění do země: | Ne |
| Upevnění krytu: | Šroubované |
| Uzavíratelné: | Ano |
| Včetně odlévací hmoty: | Ne |
| Verze odolná proti výbuchu: | Ne |
| Vstup zezadu: | Ano |
| Vybaveno: | Zástrčková svorka |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
