Krabice rozbočovací Q-Mini-L 89x43x34mm Spelsberg 33490801
Rozbočovací krabice, se stupněm krytí IP20, Jmenovitý průřez 2,5 mm², Ui=400 V AC, Certifikováno VDE (DIN EN 60670-1/-22 (VDE 0606-1/-22)), Vstupy se schopností odlehčení kabelů v tahu, (8 ze zadu, 2 z boku), Vnitřní místa pro připevnění, pro standardní instalace ve vnitřním prostoru, se zarážkou vedení, přívod vedení možný shora
šedá, bez svorek
Rozměry: 89 x 43 x 34mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902642311 |
| Barva: | Šedá |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 89 mm |
| Hloubka: | 34 mm |
| Délka: | 43 mm |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Počet vstupů: | 10 |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -25 °C |
| Barva RAL: | 7035 |
| Max. průřez vodiče: | 2.5 mm2 |
| Model: | Spojovací krabice |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| ? Počet pólů: | 0 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení krytu: | Montážní víko |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Tvar: | Pravoúhlé |
| Integrita obvodu: | Bez |
| Jmenovité izolační napětí Ui: | 400 V |
| Odchozí rozvody s konektory pro instalaci do budov: | Ne |
| Odlévatelné: | Ne |
| Odolný proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Počet dodávaných kabelových průchodek: | 0 |
| Počet upínacích pozic na jeden sloup: | 0 |
| Pro plyn z ex-zóny: | Bez |
| Pro prach z Ex-zóny: | Bez |
| Připojitelné: | Ne |
| S odlehčením tahu: | Ne |
| S předběžným prověřením: | Ne |
| Typ průchodky skříně: | Předražení |
| Umístění do země: | Ne |
| Upevnění krytu: | S aretací |
| Uzavíratelné: | Ne |
| Včetně odlévací hmoty: | Ne |
| Verze odolná proti výbuchu: | Ne |
| Vstup zezadu: | Ano |
| Vybaveno: | Bez |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
