Montážní deska TG MPI-2516 152x220x2,5mm Spelsberg 18601201
Montážní deska z izolačního materiálu kašírovaného melaminem, tloušťka 2,5 mm, šedá
pro TG 2516
Doplňkové parametry
| Kategorie: | skříně a krabice pro průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.123 kg |
| EAN: | 4013902816576 |
| Šířka (mm): | 152 mm |
| Výška (mm): | 2,5 mm |
| Délka (mm): | 220 mm |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
