Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | skříně a krabice pro průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902814688 |
| Materiál: | Ocel |
| Výška: | 7.5 mm |
| Délka: | 108 mm |
| Model: | DIN lišta 35/7,5 mm |
| Povrchová ochrana: | Pásově pozinkováno |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Tvar otvoru: | Kruhový otvor |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
