Plexo IP55 zásuvka venkovní dvojnásobná 2x16A vodorovná šedá Legrand 069562
Zásuvky a vypínače PLEXO55 od francouzského výrobce Legrand disponují vysokou kvalitou zpracování a krytím vhodným pro venkovní instalace či vlhkých prostor. Produkty s krytím IP55 jsou navrženy tak, aby odolávaly nepříznivým povětrnostním podmínkám a počasí. Tato úroveň krytí poskytuje spolehlivou ochranu proti prachu, nečistotám a stříkající vodě z různých směrů.
Zásuvka dvojnásobná vodorovná bez rámečku, PLEXO55 pro zapuštěnou montáž obsahuje automatické svorky. Zásuvka dále disponuje stupněm odolnosti IK 07, vhodné do náročnějších prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Plexo IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3245060695620 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 136 mm |
| Hloubka (mm): | 48 mm |
| Výška (mm): | 64 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK07 |
| Krytí (IP): | IP55 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 7016 |
| Designová řada: | Plexo IP55 |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Frekvence: | 50 - 60 Hz |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Napětí (V): | 230 V |
| název - obecně: | zásuvka |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Ochranný kontakt: | Kulatý |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 4 |
| Počet fází: | 1 |
| Počet modulů: | 4 |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S funkcí prosmyčkování: | Ano |
| Se sklopným víkem: | Ano |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
