Rozvodnicová skříň RZG-Z-4T56-H pro zapuštěnou montáž , 850°C, průhledné dveře, počet řad 4, počet modulů v řadě 14, krytí IP40, PE+N, barva bílá, materiál : plast, typ OEZ:40576
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice do dutých příček zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.64 kg |
| EAN: | 8590125405764 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 362 mm |
| Výška (mm): | 687 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 102 |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | do dutých stěn |
| Barva RAL: | 9003 |
| DIN lišta: | Ano |
| Instalační hloubka (mm): | 102 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet modulů: | 56 |
| Počet řad: | 4 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 14 |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
