Tango® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, se signalizací provozního stavu, šroubové svorky 5588A-A2359B bílá ABB
Zásuvka jednonásobná, s ochranným kolíkem, s clonkami a se signalizací provozního stavu 5588A-A2359 B, bílá
Technické parametry jednozásuvky TANGO 5588A-a2359 :
design: Tango®
barva: bílá
typ: Zásuvka jednonásobná, s ochranným kolíkem, s clonkami a se signalizací provozního stavu
řazení : 2P + PE
krytí : IP 40
16 A, 230 V AC
Signalizace provozního stavu
Šroubové svorky (pro vodiče 1,5 - 2,5 mm2)
Upevnění šrouby
Určeno pro instalace ve zdravotnictví
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače,zásuvky i ostatní přístroje v designu TANGO jsou základem všech designových řad od českého výrobce ABB.
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595090522805 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Zápustná montáž |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubu |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
