Chránič 125A, PBHT-125/4/1-S/A 1000mA proudový čtyřpólový charakteristika S/A Eaton
Modul proudového chrániče PBHT
• Typ A – citlivost na střídavý i pulzující reziduální proud
• Selektivní, odolnost proti rázovému proudu 5 kA
• Pro montáž k jističům PLHT
• Podmíněná zkratová odolnost PBHT + PLHT je
dána vypínací schopností jističe PLHT (15–25 kA)
• Zabudovaný pomocný spínací kontakt
• Vodiče pro propojení s PLHT a spojovací šrouby součástí dodávky
• 4pólové provedení
• Typ A – citlivost na střídavý i pulzující reziduální proud
• Selektivní, odolnost proti rázovému proudu 5 kA
• Pro montáž k jističům PLHT
• Podmíněná zkratová odolnost PBHT + PLHT je
dána vypínací schopností jističe PLHT (15–25 kA)
• Zabudovaný pomocný spínací kontakt
• Vodiče pro propojení s PLHT a spojovací šrouby součástí dodávky
• 4pólové provedení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1000 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.528 kg |
| EAN: | 4015082488178 |
| Jmenovitý proud (A): | 125 A |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
