Chránič 63A, PF7- 63/4/03-U 300mA proudový čtyřpólový charakteristika U Eaton
Selektivní, odolnost proti ráz. proudu 5 kA, pro obvody s frekv. měniči, typ U
• U – určený pro obvody s frekvenčními měniči
• Provedení -U: vhodný k použití pro obvody řízení pohonů s frekvenčními
měniči v domácnostech i průmyslu. Lze zabránit chybným vybavením díky
speciální vypínací charakteristice, která je přizpůsobena frekvenčnímu měniči.
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí
(IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí (IΔn > 30 mA)
nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• U přístrojů se jmenovitým proudem 80 a 100 A nutno zajistit ochranu proti
přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
• U – určený pro obvody s frekvenčními měniči
• Provedení -U: vhodný k použití pro obvody řízení pohonů s frekvenčními
měniči v domácnostech i průmyslu. Lze zabránit chybným vybavením díky
speciální vypínací charakteristice, která je přizpůsobena frekvenčnímu měniči.
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí
(IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí (IΔn > 30 mA)
nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• U přístrojů se jmenovitým proudem 80 a 100 A nutno zajistit ochranu proti
přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 300 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4015082636418 |
| Jmenovitý proud (A): | 63 A |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Reziduální proud (mA): | 300 mA |
| Typ chrániče: | U - pro frekv.měniče označení |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
