Chránič 80A, PBHT- 80/4/003-A 30mA proudový čtyřpólový charakteristika A Eaton 248827
Modul proudového chrániče PBHT
• Typ A – citlivost na střídavý i pulzující reziduální proud
• Odolnost proti rázovému proudu 250 A
• Pro montáž k jističům PLHT
• Podmíněná zkratová odolnost PBHT + PLHT je dána vypínací schopností
jističe PLHT (15–25 kA)
• Zabudovaný pomocný spínací kontakt
• Vodiče pro propojení s PLHT a spojovací šrouby součástí dodávky
• 4pólové provedení
• Typ A – citlivost na střídavý i pulzující reziduální proud
• Odolnost proti rázovému proudu 250 A
• Pro montáž k jističům PLHT
• Podmíněná zkratová odolnost PBHT + PLHT je dána vypínací schopností
jističe PLHT (15–25 kA)
• Zabudovaný pomocný spínací kontakt
• Vodiče pro propojení s PLHT a spojovací šrouby součástí dodávky
• 4pólové provedení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.495 kg |
| EAN: | 4015082488277 |
| Jmenovitý proud (A): | 80 A |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
