Proudový chránič 40A, PF6-40/4/003 30mA AC čtyřpólový Eaton 286508
Proudový chránič PF6
• Typ AC – citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
Technické parametry:
Nominální jmenovitý proud: 40 A
Typ diferenciální ochrany: AC
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 4 P
Počet modulů: 4
Provozní napětí: 400 V AC
Typ připojení: se šrouby
Rozměry: 80 x 70 x 45 mm
Stupeň krytí: IP20
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
Technické parametry:
Nominální jmenovitý proud: 40 A
Typ diferenciální ochrany: AC
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 4 P
Počet modulů: 4
Provozní napětí: 400 V AC
Typ připojení: se šrouby
Rozměry: 80 x 70 x 45 mm
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4015082865085 |
| Jmenovitý proud (A): | 40 A |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Reziduální proud (mA): | 30 mA |
| Typ chrániče: | A - všeobecné použití označení |
| Zkratová odolnost: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
