Proudový chránič 63A, PF7- 63/4/003-G 30mA G AC čtyřpólový Eaton 263625
Odolnost proti rázovému proudu 3 kA, typ G
• G se zpožděním vybavení
• Typ -G: vysoká spolehlivost proti nežádoucím vybavením. Je určen
pro proudové okruhy, kde by mohlo dojít k úrazu osob či věcným škodám v případě
chybného vybavení (typ G je definován v ÖVE E 8001-1).
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých
částí (IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí
(IΔn > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• U přístrojů se jmenovitým proudem 80 a 100 A nutno zajistit ochranu proti
přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
• G se zpožděním vybavení
• Typ -G: vysoká spolehlivost proti nežádoucím vybavením. Je určen
pro proudové okruhy, kde by mohlo dojít k úrazu osob či věcným škodám v případě
chybného vybavení (typ G je definován v ÖVE E 8001-1).
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých
částí (IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí
(IΔn > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• U přístrojů se jmenovitým proudem 80 a 100 A nutno zajistit ochranu proti
přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4015082636258 |
| Jmenovitý proud (A): | 63 A |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Reziduální proud (mA): | 30 mA |
| Typ chrániče: | G-zpožděné vybavení označení |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
